CoroDrill® 460, stopniowe wiertło węglikowe 460.2-1400-042A1-XMGC34 ID:6762680 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 460, stopniowe wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 460, stopniowe wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2050 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 460.2..A1-XM |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.551181 inch |
| Średnica skrawania | 14 mm |
| Średnica skrawania | 0.744094 inch |
| Średnica skrawania | 18.9 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 5.50787 inch |
| Lf Functional Length | 139.9 mm |
| Lu Usable Length | 1.73622 inch |
| Lu Usable Length | 44.1 mm |
| Długość całkowita | 5.59055 inch |
| Długość całkowita | 142 mm |
| Waga | 0.961216 lb |
| Waga | 436 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 20 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | XM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | GC34 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6821 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26762680 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 8654500 |
| Replacement Product - Ordering Code | 462.2-1400-045A1-XM X2BM |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=462.2-1400-045A1-XM X2BM |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: 462.2-1400-045A1-XM X2BM
ID materiału zamiennika: 8654500