CoroDrill® 460, wiertło węglikowe 460.1-1950-088A1-XMGC34 ID:6241058 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 460, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 460, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2050 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 460.1..A1-XM (5xD) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.767717 inch |
| Średnica skrawania | 19.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 5.90945 inch |
| Lf Functional Length | 150.1 mm |
| Lu Usable Length | 3.3622 inch |
| Lu Usable Length | 85.4 mm |
| Długość całkowita | 6.02362 inch |
| Długość całkowita | 153 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.37949 |
| Waga | 1.06924 lb |
| Waga | 485 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 20 |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 6537 L |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | XM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | GC34 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4897 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26241058 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 8653772 |
| Replacement Product - Ordering Code | 462.1-1950-088A1-XM X2BM |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=462.1-1950-088A1-XM X2BM |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: 462.1-1950-088A1-XM X2BM
ID materiału zamiennika: 8653772