CoroDrill® 860-GM, stopniowe wiertło węglikowe 860.2-0465-015A1-GMX1BM ID:7783261 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 860-GM, stopniowe wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 860-GM, stopniowe wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.2..A1-GM (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN+TiSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.183071 inch |
| Średnica skrawania | 4.65 mm |
| Średnica skrawania | 0.232283 inch |
| Średnica skrawania | 5.9 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 2.56693 inch |
| Lf Functional Length | 65.2 mm |
| Lu Usable Length | 0.610236 inch |
| Lu Usable Length | 15.5 mm |
| Długość całkowita | 2.59843 inch |
| Długość całkowita | 66 mm |
| Waga | 0.057982 lb |
| Waga | 26.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 6 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | X1BM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12409 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224685345 |