CoroDrill® 860-GM, stopniowe wiertło węglikowe 860.2-1025-034A1-GMX1BM ID:7783277 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 860-GM, stopniowe wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 860-GM, stopniowe wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.2..A1-GM (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN+TiSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.403543 inch |
| Średnica skrawania | 10.25 mm |
| Średnica skrawania | 0.543307 inch |
| Średnica skrawania | 13.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.551181 inch |
| Dconms Connection Diameter | 14 mm |
| Lf Functional Length | 4.14173 inch |
| Lf Functional Length | 105.2 mm |
| Lu Usable Length | 1.35433 inch |
| Lu Usable Length | 34.4 mm |
| Długość całkowita | 4.2126 inch |
| Długość całkowita | 107 mm |
| Waga | 0.372317 lb |
| Waga | 168.88 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 14 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | X1BM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 5305 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224685505 |