CoroDrill® 860-MM, monolityczne wiertło węglikowe 860.1-1700-071A1-MMM2BM ID:8419470 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 860-MM, monolityczne wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 860-MM, monolityczne wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.1..A1-MM (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.669291 inch |
| Średnica skrawania | 17 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.708661 inch |
| Dconms Connection Diameter | 18 mm |
| Lf Functional Length | 5.50811 inch |
| Lf Functional Length | 139.906 mm |
| Lu Usable Length | 2.79528 inch |
| Lu Usable Length | 71 mm |
| Długość całkowita | 5.62992 inch |
| Długość całkowita | 143 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.17647 |
| Waga | 0.723117 lb |
| Waga | 0.328 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 18 |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 6537 L |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | M2BM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 1218 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | M |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227456645 |