CoroDrill® 860-NM, wiertło węglikowe 860.1-1400-112A1-NMH10F ID:6253722 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 860-NM, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 860-NM, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.1..A1-NM (8xD) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.551181 inch |
| Średnica skrawania | 14 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.551181 inch |
| Dconms Connection Diameter | 14 mm |
| Lf Functional Length | 7.40551 inch |
| Lf Functional Length | 188.1 mm |
| Lu Usable Length | 4.48425 inch |
| Lu Usable Length | 113.9 mm |
| Długość całkowita | 7.48031 inch |
| Długość całkowita | 190 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 8.13571 |
| Waga | 0.690047 lb |
| Waga | 313 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 14 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | NM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | H10F |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 10913 1/min |
| Sig Point Angle | 130 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H7 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26253722 |