CoroDrill® 860-NM, wiertło węglikowe 860.1-1750-053A1-NMH10F ID:6253832 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 860-NM, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 860-NM, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.1..A1-NM (3xD) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.688976 inch |
| Średnica skrawania | 17.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.708661 inch |
| Dconms Connection Diameter | 18 mm |
| Lf Functional Length | 4.75197 inch |
| Lf Functional Length | 120.7 mm |
| Lu Usable Length | 2.15748 inch |
| Lu Usable Length | 54.8 mm |
| Długość całkowita | 4.84252 inch |
| Długość całkowita | 123 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.13143 |
| Waga | 0.771619 lb |
| Waga | 350 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 18 |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 6537 K |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | NM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | H10F |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8731 1/min |
| Sig Point Angle | 130 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H7 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26253832 |