CoroDrill® 860-SD, monolityczne wiertło węglikowe 860.1-1510-062A1-SDS2BM ID:8421172 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 860-SD, monolityczne wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 860-SD, monolityczne wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.1..A1-SD (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.594488 inch |
| Średnica skrawania | 15.1 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 5.12803 inch |
| Lf Functional Length | 130.252 mm |
| Lu Usable Length | 2.4685 inch |
| Lu Usable Length | 62.7 mm |
| Długość całkowita | 5.23622 inch |
| Długość całkowita | 133 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.15232 |
| Waga | 0.595249 lb |
| Waga | 0.27 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 16 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | SD |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | S2BM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 717 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227465395 |