CoroDrill® 860-SM, wiertło węglikowe 860.1-1587-061A1-SM1210 ID:7782517 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 860-SM, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 860-SM, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 860.1..A1-SM (5xD) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | AlTiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.624803 inch |
| Średnica skrawania | 15.87 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 5.1315 inch |
| Lf Functional Length | 130.34 mm |
| Lu Usable Length | 1.98819 inch |
| Lu Usable Length | 50.5 mm |
| Długość całkowita | 5.23622 inch |
| Długość całkowita | 133 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.1821 |
| Waga | 0.617295 lb |
| Waga | 280 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 16 |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 6537 L |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | SM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | 1210 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 1404 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224681781 |