CoroDrill® 861, wiertło węglikowe 861.1-1050-158A1-GMGC34 ID:6151120 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 861, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 861, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2028 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 861.1..A1-GM (15xD) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.413386 inch |
| Średnica skrawania | 10.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Lf Functional Length | 9.38189 inch |
| Lf Functional Length | 238.3 mm |
| Lu Usable Length | 6.26772 inch |
| Lu Usable Length | 159.2 mm |
| Długość całkowita | 9.48819 inch |
| Długość całkowita | 241 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 15.1619 |
| Waga | 0.47179 lb |
| Waga | 214 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 12 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | GC34 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9822 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKN |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26151120 |