CoroDrill® 861, wiertło węglikowe 861.1-1100-165A1-GMGC34 ID:6151125 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 861, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 861, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2028 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 861.1..A1-GM (15xD) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.433071 inch |
| Średnica skrawania | 11 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Lf Functional Length | 9.73228 inch |
| Lf Functional Length | 247.2 mm |
| Lu Usable Length | 6.56693 inch |
| Lu Usable Length | 166.8 mm |
| Długość całkowita | 9.84252 inch |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 15.1636 |
| Waga | 0.509268 lb |
| Waga | 231 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 12 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | GC34 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9376 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKN |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26151125 |