CoroDrill® 862-GM, monolityczne mikrowiertło węglikowe 862.1-1800-216A0-GMX1DU ID:8078591 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 862-GM, monolityczne mikrowiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 862-GM, monolityczne mikrowiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2029 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 862.1..A0-GM X1DU (RR) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Polycrystalline Diamond |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.070866 inch |
| Średnica skrawania | 1.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.11811 inch |
| Dconms Connection Diameter | 3 mm |
| Lf Functional Length | 1.9472 inch |
| Lf Functional Length | 49.459 mm |
| Lu Usable Length | 0.850394 inch |
| Lu Usable Length | 21.6 mm |
| Długość całkowita | 1.9685 inch |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 12 |
| Waga | 0.007055 lb |
| Waga | 3.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 3.00 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | X1DU |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 37000 1/min |
| Sig Point Angle | 118 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H7 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | NSO |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226054132 |