CoroDrill® 862-GM, monolityczne mikrowiertło węglikowe do stopni i faz 862.2-1250-024A0-GPX2BL ID:8173415 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 862-GM, monolityczne mikrowiertło węglikowe do stopni i faz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 862-GM, monolityczne mikrowiertło węglikowe do stopni i faz |
| Rodzina produktów | 2029 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 862.2..A0-GP (RR 56036) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | AlCrN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CH |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.049213 inch |
| Średnica skrawania | 1.25 mm |
| Średnica skrawania | 0.065748 inch |
| Średnica skrawania | 1.67 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.15748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 4 mm |
| Lf Functional Length | 1.95433 inch |
| Lf Functional Length | 49.64 mm |
| Lu Usable Length | 0.094488 inch |
| Lu Usable Length | 2.4 mm |
| Długość całkowita | 1.9685 inch |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Waga | 0.025133 lb |
| Waga | 11.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 4 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GP |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | X2BL |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 38198 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H8 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSHO |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226459258 |