CoroDrill® 870, końcówka wiertła 870-1240-10-MM2334 ID:7357650 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, końcówka wiertła

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, końcówka wiertła |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870-MM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | AlTiCrN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.488189 inch |
| Średnica skrawania | 12.4 mm |
| Lf Functional Length | 0.220472 inch |
| Lf Functional Length | 5.6 mm |
| Waga | 0.003307 lb |
| Waga | 1.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill 870 -size 10 |
| Gatunek | 2334 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Sig Point Angle | 142 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222157752 |