CoroDrill® 870, końcówka wiertła 870-1310-12-PM4334 ID:7357680 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, końcówka wiertła

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, końcówka wiertła |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870-PM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TiAlN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.515748 inch |
| Średnica skrawania | 13.1 mm |
| Lf Functional Length | 0.235827 inch |
| Lf Functional Length | 5.99 mm |
| Waga | 0.00485 lb |
| Waga | 2.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill 870 -size 12 |
| Gatunek | 4334 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Sig Point Angle | 142 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PN |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222158056 |