CoroDrill® 870, końcówka wiertła 870-1380-13-PM4334 ID:7357708 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, końcówka wiertła

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, końcówka wiertła |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870-PM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TiAlN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.543307 inch |
| Średnica skrawania | 13.8 mm |
| Lf Functional Length | 0.231102 inch |
| Lf Functional Length | 5.87 mm |
| Waga | 0.005952 lb |
| Waga | 2.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill 870 -size 13 |
| Gatunek | 4334 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Sig Point Angle | 142 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PN |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222158339 |