CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1050-7LX063-5 ID:6035608 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..LX-5 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.413386 inch |
| Średnica skrawania | 10.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Średnica skrawania | 0.432677 inch |
| Średnica skrawania | 10.99 mm |
| Lf Functional Length | 2.72874 inch |
| Lf Functional Length | 69.31 mm |
| Lu Usable Length | 2.23031 inch |
| Lu Usable Length | 56.65 mm |
| Długość całkowita | 4.68504 inch |
| Długość całkowita | 119 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.19725 |
| Waga | 0.238099 lb |
| Waga | 108 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 5/8 (x 48mm) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1090-7-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26035608 |