CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1150-9LX063-10 ID:6341265 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..LX-10 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.452756 inch |
| Średnica skrawania | 11.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Średnica skrawania | 0.472047 inch |
| Średnica skrawania | 11.99 mm |
| Lf Functional Length | 5.32165 inch |
| Lf Functional Length | 135.17 mm |
| Lu Usable Length | 4.79331 inch |
| Lu Usable Length | 121.75 mm |
| Długość całkowita | 7.28346 inch |
| Długość całkowita | 185 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 10.2311 |
| Waga | 0.302034 lb |
| Waga | 137 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 5/8 (x 48mm) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1190-9-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H10 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26341265 |