CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1200-10L16-8 ID:6085531 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..L-8 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.472441 inch |
| Średnica skrawania | 12 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Średnica skrawania | 0.491732 inch |
| Średnica skrawania | 12.49 mm |
| Lf Functional Length | 4.57087 inch |
| Lf Functional Length | 116.1 mm |
| Lu Usable Length | 4.00906 inch |
| Lu Usable Length | 101.83 mm |
| Długość całkowita | 6.53543 inch |
| Długość całkowita | 166 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 8.2121 |
| Waga | 0.370377 lb |
| Waga | 168 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 16 (x 48) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1240-10-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26085531 |