CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1250-11L16-5 ID:6035643 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..L-5 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.492126 inch |
| Średnica skrawania | 12.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Średnica skrawania | 0.511417 inch |
| Średnica skrawania | 12.99 mm |
| Lf Functional Length | 3.15039 inch |
| Lf Functional Length | 80.02 mm |
| Lu Usable Length | 2.63583 inch |
| Lu Usable Length | 66.95 mm |
| Długość całkowita | 5.11811 inch |
| Długość całkowita | 130 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.18992 |
| Waga | 0.328489 lb |
| Waga | 149 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 16 (x 48) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1290-11-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26035643 |