CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1300-12L16-5 ID:6035652 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..L-5 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.511811 inch |
| Średnica skrawania | 13 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Średnica skrawania | 0.531102 inch |
| Średnica skrawania | 13.49 mm |
| Lf Functional Length | 3.26535 inch |
| Lf Functional Length | 82.94 mm |
| Lu Usable Length | 2.73701 inch |
| Lu Usable Length | 69.52 mm |
| Długość całkowita | 5.23622 inch |
| Długość całkowita | 133 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.18806 |
| Waga | 0.29101 lb |
| Waga | 132 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 16 (x 48) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1340-12-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26035652 |