CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1350-13LX063-10 ID:6341281 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..LX-10 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.531496 inch |
| Średnica skrawania | 13.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Średnica skrawania | 0.550787 inch |
| Średnica skrawania | 13.99 mm |
| Lf Functional Length | 6.13622 inch |
| Lf Functional Length | 155.86 mm |
| Lu Usable Length | 5.59291 inch |
| Lu Usable Length | 142.06 mm |
| Długość całkowita | 8.11024 inch |
| Długość całkowita | 206 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 10.2201 |
| Waga | 0.363763 lb |
| Waga | 165 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 5/8 (x 48mm) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1390-13-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6500 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H10 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26341281 |