CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1600-16L20-3 ID:6035699 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..L-3 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.629921 inch |
| Średnica skrawania | 16 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Średnica skrawania | 0.668898 inch |
| Średnica skrawania | 16.99 mm |
| Lf Functional Length | 2.73307 inch |
| Lf Functional Length | 69.42 mm |
| Lu Usable Length | 2.10866 inch |
| Lu Usable Length | 53.56 mm |
| Długość całkowita | 4.80315 inch |
| Długość całkowita | 122 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.16923 |
| Waga | 0.449082 lb |
| Waga | 203.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 20 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1690-16-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 33000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26035699 |