CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1700-17L20-8 ID:6085545 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..L-8 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.669291 inch |
| Średnica skrawania | 17 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Średnica skrawania | 0.708268 inch |
| Średnica skrawania | 17.99 mm |
| Lf Functional Length | 6.42795 inch |
| Lf Functional Length | 163.27 mm |
| Lu Usable Length | 5.77402 inch |
| Lu Usable Length | 146.66 mm |
| Długość całkowita | 8.50394 inch |
| Długość całkowita | 216 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 8.1933 |
| Waga | 0.619059 lb |
| Waga | 280.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 20 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1790-17-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26085545 |