CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1800-18L20-3 ID:6035729 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..L-3 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.708661 inch |
| Średnica skrawania | 18 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Średnica skrawania | 0.747638 inch |
| Średnica skrawania | 18.99 mm |
| Lf Functional Length | 2.99724 inch |
| Lf Functional Length | 76.13 mm |
| Lu Usable Length | 2.35669 inch |
| Lu Usable Length | 59.86 mm |
| Długość całkowita | 5.07874 inch |
| Długość całkowita | 129 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.1672 |
| Waga | 0.524701 lb |
| Waga | 238 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 20 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1890-18-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 30000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26035729 |