CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-1900-19L25-8 ID:6085549 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..L-8 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.748031 inch |
| Średnica skrawania | 19 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Średnica skrawania | 0.787008 inch |
| Średnica skrawania | 19.99 mm |
| Lf Functional Length | 7.20394 inch |
| Lf Functional Length | 182.98 mm |
| Lu Usable Length | 6.41575 inch |
| Lu Usable Length | 162.96 mm |
| Długość całkowita | 9.52756 inch |
| Długość całkowita | 242 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 8.18894 |
| Waga | 1.01413 lb |
| Waga | 460 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-1990-19-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 7000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26085549 |