CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-2300-23LX1-5 ID:6239457 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..LX-5 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.905512 inch |
| Średnica skrawania | 23 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Średnica skrawania | 0.944488 inch |
| Średnica skrawania | 23.99 mm |
| Lf Functional Length | 5.72402 inch |
| Lf Functional Length | 145.39 mm |
| Lu Usable Length | 4.86496 inch |
| Lu Usable Length | 123.57 mm |
| Długość całkowita | 8.07087 inch |
| Długość całkowita | 205 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.17029 |
| Waga | 1.09349 lb |
| Waga | 496 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-2390-23-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26239457 |