CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-2900-29L32-8 ID:6426006 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..L-8 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.14173 inch |
| Średnica skrawania | 29 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Średnica skrawania | 1.18071 inch |
| Średnica skrawania | 29.99 mm |
| Lf Functional Length | 10.611 inch |
| Lf Functional Length | 269.52 mm |
| Lu Usable Length | 9.62402 inch |
| Lu Usable Length | 244.45 mm |
| Długość całkowita | 13.1496 inch |
| Długość całkowita | 334 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 8.24452 |
| Waga | 2.57059 lb |
| Waga | 1.166 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 32 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-2965-29-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 5000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26426006 |