CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-3000-30LX125-3 ID:6426013 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..LX-3 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.1811 inch |
| Średnica skrawania | 30 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Średnica skrawania | 1.22008 inch |
| Średnica skrawania | 30.99 mm |
| Lf Functional Length | 4.85827 inch |
| Lf Functional Length | 123.4 mm |
| Lu Usable Length | 3.84449 inch |
| Lu Usable Length | 97.65 mm |
| Długość całkowita | 7.40157 inch |
| Długość całkowita | 188 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.20164 |
| Waga | 1.75268 lb |
| Waga | 795 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 1/4 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-3050-30-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26426013 |