CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-3100-31LX125-5 ID:6426020 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..LX-5 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.22047 inch |
| Średnica skrawania | 31 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Średnica skrawania | 1.29921 inch |
| Średnica skrawania | 33 mm |
| Lf Functional Length | 7.67402 inch |
| Lf Functional Length | 194.92 mm |
| Lu Usable Length | 6.69646 inch |
| Lu Usable Length | 170.09 mm |
| Długość całkowita | 10.2362 inch |
| Długość całkowita | 260 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.15424 |
| Waga | 2.35674 lb |
| Waga | 1.069 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 1/4 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-3300-31-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9500 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26426020 |