CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką 870-3100-31LX125-8 ID:6426021 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 870, wiertło z wymienną końcówką |
| Rodzina produktów | 2023 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 870..LX-8 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.22047 inch |
| Średnica skrawania | 31 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Średnica skrawania | 1.29921 inch |
| Średnica skrawania | 33 mm |
| Lf Functional Length | 11.5717 inch |
| Lf Functional Length | 293.92 mm |
| Lu Usable Length | 10.5941 inch |
| Lu Usable Length | 269.09 mm |
| Długość całkowita | 14.1339 inch |
| Długość całkowita | 359 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 8.15424 |
| Waga | 3.0512 lb |
| Waga | 1.384 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 1/4 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroDrill 870-3300-31-PM |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4000 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26426021 |