CoroDrill® 880, płytka wiertarska 880-040305H-C-LM1144 ID:5765720 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, płytka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, płytka wiertarska |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..C-LM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.110236 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 2.8 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.267717 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 6.8 mm |
| Promień naroża | 0.019685 inch |
| Promień naroża | 0.5 mm |
| Grubość płytki | 0.110236 inch |
| Grubość płytki | 2.8 mm |
| Waga | 0.00183 lb |
| Waga | 0.83 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | LM |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill 880 -0403-C |
| Gan Insert Rake Angle | 15 deg |
| Gatunek | 1144 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Central |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MS |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12454470 |