CoroDrill® 880, płytka wiertarska 880-050305H-C-GR1044 ID:5765751 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, płytka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, płytka wiertarska |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..C-GR |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TiAlN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.125984 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 3.2 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.330709 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 8.4 mm |
| Promień naroża | 0.019685 inch |
| Promień naroża | 0.5 mm |
| Grubość płytki | 0.11811 inch |
| Grubość płytki | 3 mm |
| Waga | 0.00388 lb |
| Waga | 1.76 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GR |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill 880 -0503-C |
| Gan Insert Rake Angle | 10 deg |
| Gatunek | 1044 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Central |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11824116 |