CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D0670V80-04 ID:6770869 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880-D..Vxx-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.6378 inch |
| Średnica skrawania | 67 mm |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 13.572 inch |
| Lf Functional Length | 344.73 mm |
| Lu Usable Length | 10.6024 inch |
| Lu Usable Length | 269.3 mm |
| Długość całkowita | 14.3307 inch |
| Długość całkowita | 364 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.0194 |
| Waga | 20.04 lb |
| Waga | 9.09 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Varilock -size 80 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 5000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26770869 |