CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D1270L20-04 ID:5765225 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-04 (01) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.5 inch |
| Średnica skrawania | 12.7 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 2.58328 inch |
| Lf Functional Length | 65.6152 mm |
| Lu Usable Length | 2.01515 inch |
| Lu Usable Length | 51.1848 mm |
| Długość całkowita | 4.56693 inch |
| Długość całkowita | 116 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.0303 |
| Waga | 0.425052 lb |
| Waga | 192.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 20 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.009843 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.25 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 79 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 22000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12294634 |