CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D1450C4-03 ID:5765169 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..Cx-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.570866 inch |
| Średnica skrawania | 14.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 3.13679 inch |
| Lf Functional Length | 79.6745 mm |
| Lu Usable Length | 1.72541 inch |
| Lu Usable Length | 43.8255 mm |
| Długość całkowita | 4.09449 inch |
| Długość całkowita | 104 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.02245 |
| Waga | 0.668001 lb |
| Waga | 303 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.017717 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.45 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 33000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12068383 |