CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D1500L20-05 ID:5765109 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.590551 inch |
| Średnica skrawania | 15 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 3.61147 inch |
| Lf Functional Length | 91.7313 mm |
| Lu Usable Length | 2.96333 inch |
| Lu Usable Length | 75.2687 mm |
| Długość całkowita | 5.59055 inch |
| Długość całkowita | 142 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.01791 |
| Waga | 0.480829 lb |
| Waga | 218.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 20 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.015748 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.4 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12150644 |