CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D1600L20-04 ID:5765201 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.629921 inch |
| Średnica skrawania | 16 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 3.21633 inch |
| Lf Functional Length | 81.6948 mm |
| Lu Usable Length | 2.5317 inch |
| Lu Usable Length | 64.3052 mm |
| Długość całkowita | 5.19685 inch |
| Długość całkowita | 132 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.01908 |
| Waga | 0.487222 lb |
| Waga | 221 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 20 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.011811 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.3 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 22000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12053650 |