CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D1850L25-05 ID:5765318 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.728346 inch |
| Średnica skrawania | 18.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.39692 inch |
| Lf Functional Length | 111.682 mm |
| Lu Usable Length | 3.65426 inch |
| Lu Usable Length | 92.8183 mm |
| Długość całkowita | 6.61417 inch |
| Długość całkowita | 168 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.01721 |
| Waga | 0.767209 lb |
| Waga | 348 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.015748 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.4 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 13500 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12150714 |