CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D2200C4-03 ID:5765585 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..Cx-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.866142 inch |
| Średnica skrawania | 22 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 4.195 inch |
| Lf Functional Length | 106.553 mm |
| Lu Usable Length | 2.61603 inch |
| Lu Usable Length | 66.4471 mm |
| Długość całkowita | 5.15748 inch |
| Długość całkowita | 131 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.02032 |
| Waga | 0.870827 lb |
| Waga | 395 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.023622 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 21500 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12068744 |