CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D2200L25-04 ID:5765565 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.866142 inch |
| Średnica skrawania | 22 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.27502 inch |
| Lf Functional Length | 108.585 mm |
| Lu Usable Length | 3.48089 inch |
| Lu Usable Length | 88.4146 mm |
| Długość całkowita | 6.49606 inch |
| Długość całkowita | 165 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.01885 |
| Waga | 0.967389 lb |
| Waga | 438.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.023622 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 17500 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11802523 |