CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D2400C6-03 ID:5765454 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..Cx-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.944882 inch |
| Średnica skrawania | 24 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 4.58642 inch |
| Lf Functional Length | 116.495 mm |
| Lu Usable Length | 2.85452 inch |
| Lu Usable Length | 72.5049 mm |
| Długość całkowita | 6.10236 inch |
| Długość całkowita | 155 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.02104 |
| Waga | 2.05251 lb |
| Waga | 0.931 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.043307 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.1 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12069400 |