CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D2400L25-04 ID:5765439 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.944882 inch |
| Średnica skrawania | 24 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.66654 inch |
| Lf Functional Length | 118.53 mm |
| Lu Usable Length | 3.79803 inch |
| Lu Usable Length | 96.4699 mm |
| Długość całkowita | 6.88976 inch |
| Długość całkowita | 175 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.01958 |
| Waga | 0.956807 lb |
| Waga | 434 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.043307 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.1 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15500 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11802545 |