CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D2550L25-03 ID:5765371 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.00394 inch |
| Średnica skrawania | 25.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 3.91662 inch |
| Lf Functional Length | 99.4822 mm |
| Lu Usable Length | 3.0322 inch |
| Lu Usable Length | 77.0178 mm |
| Długość całkowita | 6.14173 inch |
| Długość całkowita | 156 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.02031 |
| Waga | 0.93895 lb |
| Waga | 425.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.035433 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.9 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11827351 |