CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D2600L32-02 ID:5765359 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-02 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.02362 inch |
| Średnica skrawania | 26 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 3.01094 inch |
| Lf Functional Length | 76.4779 mm |
| Lu Usable Length | 2.0678 inch |
| Lu Usable Length | 52.5221 mm |
| Długość całkowita | 5.3937 inch |
| Długość całkowita | 137 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 2.02008 |
| Waga | 1.2875 lb |
| Waga | 584 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 32 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.035433 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.9 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11802361 |