CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D2700L32-03 ID:5765530 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.06299 inch |
| Średnica skrawania | 27 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 4.11296 inch |
| Lf Functional Length | 104.469 mm |
| Lu Usable Length | 3.20987 inch |
| Lu Usable Length | 81.5307 mm |
| Długość całkowita | 6.49606 inch |
| Długość całkowita | 165 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.01966 |
| Waga | 1.45064 lb |
| Waga | 658 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 32 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.027559 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.7 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11802475 |