CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D3000L32-02 ID:5765651 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-02 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.1811 inch |
| Średnica skrawania | 30 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 3.40202 inch |
| Lf Functional Length | 86.4114 mm |
| Lu Usable Length | 2.38538 inch |
| Lu Usable Length | 60.5886 mm |
| Długość całkowita | 5.7874 inch |
| Długość całkowita | 147 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 2.01962 |
| Waga | 1.4286 lb |
| Waga | 648 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 32 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.044094 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.12 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12103545 |