CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D3100L40-02 ID:5765353 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-02 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.22047 inch |
| Średnica skrawania | 31 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 3.51982 inch |
| Lf Functional Length | 89.4034 mm |
| Lu Usable Length | 2.46443 inch |
| Lu Usable Length | 62.5966 mm |
| Długość całkowita | 6.29921 inch |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 2.01925 |
| Waga | 2.37218 lb |
| Waga | 1.076 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 40 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.038976 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.99 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12103556 |