CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne 880-D3600L40-02 ID:5765462 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 880..L-02 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.41732 inch |
| Średnica skrawania | 36 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 4.06802 inch |
| Lf Functional Length | 103.328 mm |
| Lu Usable Length | 2.86112 inch |
| Lu Usable Length | 72.6724 mm |
| Długość całkowita | 6.85039 inch |
| Długość całkowita | 174 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 2.01868 |
| Waga | 2.54193 lb |
| Waga | 1.153 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 40 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.054331 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.38 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12132761 |