CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D0531LX19-04 ID:5723467 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-04 (01) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.531 inch |
| Średnica skrawania | 13.4874 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 2.70485 inch |
| Lf Functional Length | 68.7032 mm |
| Lu Usable Length | 2.13915 inch |
| Lu Usable Length | 54.3344 mm |
| Długość całkowita | 4.6885 inch |
| Długość całkowita | 119.088 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.02853 |
| Waga | 0.440925 lb |
| Waga | 200 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 3/4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.009843 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.25 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 79 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 22000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12295065 |